PageBrix šablóny

S láskou k dizajnu, s rešpektom k funkčnosti

Pripravili sme pre Vás trendové dizajny. Jednoduché a účelné weby - práve také máte radi aj vy, keď hľadáte informácie.Vaša prezentácia na internete bude na špičkovej úrovni. Spolu s ňou budete úspešnejší.

Hudobník, kapela

Hudobník, kapela

Ideálny dizajn pre web stránku kapely alebo hudobníka sólistu. Oprezentujte svoju tvorbu bez kompromisov.

Svadobná fotografka

Svadobná fotografka

Venujete sa tvorbe spomienok? Táto šablóna nechá vaše práce vyniknúť práve tak ako sú jedinečné momenty, ktoré zachytávate.

Fitness trénerka

Fitness trénerka

Popíšte služby, ktoré ponúkate. Aké zmeny a pohodovejší životný štýl čaká vašich zákazníkov. S touto šablónou je ľahké jasne poskytnúť rôzne informácie - od harmonogramu školení až po motivačné fotografie úspechov vašich klientov.

Luxusné portfólio

Luxusné portfólio

Táto téma bude obzvlášť vyhovovať fotografom alebo architektom, ktorí ocenia štipku luxusu pri zachovaní čistoty a prehľadnosti svojho portfólia.

Fotografka Veronika

Fotografka Veronika

Ak sa chcete svojou tvorbou naozaj pochváliť, použite túto šablónu. Nahrajte fotky a vytvorte z nich meniace sa pozadie na celú obrazovku. Veľmi pôsobivý spôsob prezentácie.

Cukrárske špeciality

Cukrárske špeciality

Sladká šablóna s ružovými detailmi. Navrhnutá najmä pre všetky šikovné cukrárky a pekárky. Poslúžiť by mohla tiež ako prezentačná stránka pre handmade produkty či nechtový dizajn.

Stavebná firma

Stavebná firma

Najlepší spôsob ako získať nové zákazky je ukázať čo viete. Pridajte ponuku služieb a referencie. Vašich potencionálnych zákazníkov zaujíma aj to, ako boli s vami spokojní iní.

Bytový architekt

Bytový architekt

Šablóna v pekných svetlých farbách a štýlovou kresbou v pozadí. Určená vyslovene pre architektov, či interiérových dizajnérov. Obzvlášť nechá vyniknúť vaše fotky na domovskej stránke.

Grafické štúdio

Grafické štúdio

Čistá stránka dáva slovo a patričný priestor ukážke vašich prác. Prehľadné fotogalérie alebo textové zoznamy. Bez rušivých prvkov.

Environmentálna organizácia

Environmentálna organizácia

Ideálny dizajn pre web stránku športového klubu alebo neziskovej organizácie. V celku univerzálny dizajn stránky, ktorý upúta návštevníkov svojou ľahkosťou a modernosťou.

Crypto

Crypto

Svet kryptomien vo svete či na Slovensku je stále veľkou neznámou. Chcete túto alternatívu, či nevyhnutnú budúcnosť priblížiť ľudom pomocou Vašej web stránky? Táto téma je presne pre Vás.

Fotoateliér

Fotoateliér

Čierna je nadčasová, vždy štýlová farba. S trochou červenej vytvára príťažlivú kombináciu. Perfektne sa na nej vynímajú čiernobiele, aj farebné fotky. Vytvorte si zapamätateľné portfólio.

Marketer

Marketer

Prvý je vnímaný súčasne ako najlepší. Vytvorte si portfólio vašich referencií, popíšte vaše skúsenosti a bojujte aj vy o prvé miesta vo vyhľadávačoch. S web stránkou v službe PageBrix na to máte najlepšie predpoklady!

Holičstvo

Holičstvo

Firemná web stránka, ktorá bude výborne reprezentovať kaderníctva, holičstvá, kozmetické salóny, welness, či spa. Svedčať však bude aj iným službám. Využite výraznú galériu a ukážte svoje zručnosti a výtvory. Rýchlo sa stanete preferovanou voľbou.

Simple photo

Simple photo

Jednoduchosť je najvyšší stupeň sofistikácie. To jednoznačne platí aj pri kvalitných prezentáciach, špeciálne, ak prezentujete vizuálne bohatý obsah = Vaše fotografie.

Architekt

Architekt

Vkusné portfólio pre architektov, či iných kreatívcov. Vložte svoje fotografie a vytvorte z nich pozadie pre svoju stránku. Tmavo ladená stránka vytvára dojem profesionality a elegancie.

Akadémia

Akadémia

Úhľadná a jednoduchá stránka bude vyhovovať mnohým odvetviam. Mimoriadne ju odporúčame pre rôzne edukačné inštitúcie, kurzy, školy. Je vaším poslaním vzdelávať? Dajte o tom vedieť.

Finančný poradca

Finančný poradca

Potrebujete elegantnú a zároveň estetickú stránku? Základná čiernobiela farebnosť obohatená zeleným menu a galéria formou posuvného pásu. Pre firmy, konzultantov, či poradcov. Inšpirujte a motivujte.

Fotoštúdio

Fotoštúdio

Jasný, čistý dizajn pre vyznávačov minimalizmu. Jednoduchosť. Vďaka nej je použitie šablóny mimoriadne flexibilné. Chcete prezentovať svoju tvorbu, služby, či firmu? S týmto výberom nič nepokazíte.

Analytik, programátor

Analytik, programátor

Málokto prezentuje špecifické zručnosti, no vy to môžete zmeniť. Píšte o tom, čo vás baví a podeľte sa o svoje zistenia. Budujete si tak publikum, ktoré vie na koho sa obrátiť keď potrebujú najať experta.

Prezentácia tvorby

Prezentácia tvorby

Vkusná šablóna vo svetlých farbách. Široký priestor pre vaše fotografie. Vyhovovať bude napríklad architektom a dizajnérom, ktorí hľadajú čistý dizajn. Vaša tvorba bude to, čo upúta.

Neziskové združenie

Neziskové združenie

Základná šablóna vhodná pre portfóliá fotografov, či iných umelcov, služby, školy, kluby, divadlá. Vytvorte si prehľadnú prezentačnú web stránku a dajte o sebe vedieť.

Umelec

Umelec

Vďaka čistému dizajnu je táto šablóna mimoriadne variabilná. Vhodná napríklad pre vizuálnych umelcov, fotografov, maliarov. Biele pozadie nechá vašu tvorbu krásne vyniknúť.

Filmár

Filmár

Kamera alebo produkcia? Galéria tvorby povie všetko za vás. Stručné bio a sekcia kontakty je všetko čo k tomu potrebujete navyše. Ľudia o vás chceli už dávno počuť.

Agentúra

Agentúra

Pragmatická šablóna s profesionálnym vzhľadom. Pomôže vám získať nových klientov. Navrhnutá pre investičné spoločnosti, biznis konzultantov, agentúry, finančných poradcov, či koučov.

Architekt
Architekt
Názov šablóny

Architekt

Vkusné portfólio pre architektov, či iných kreatívcov. Vložte svoje fotografie a vytvorte z nich pozadie pre svoju stránku. Tmavo ladená stránka vytvára dojem profesionality a elegancie.

Použiť šablónu pre svoj web Zobraziť šablónu
Začnite tvoriť teraz

Na odskúšanie máte 30 dní.
Bez záväzkov.

Máte otázky? Spýtajte sa nás

Radi vám poskytneme daľšie informácie prostredníctvom emailu, alebo 24 h denne telefonicky na:

Môžem pomôcť?

Alexandra Lukáčová

Alexandra Lukáčová

Zákaznícka podpora

Môžem nejak pomôcť, poradiť?

1 min